Xopero 2019-02-20T09:53:52+00:00

Project Description

XOPERO SOFTWARE to największy polski producent systemów przywracania danych i rozwiązań do backupów. Najważniejszą zaletą oferowanej technologii jest wszechstronność działania w zakresie zabezpieczenia danych, szyfrowania oraz kompresji. Rozwiązania Xopero stosowane są w 27 krajach na całym świecie. Producentowi zaufały największe koncerny takie jak T-Mobile, Orange, Asseco, Subway czy Roleski. W 2017 roku firma dołączyła do ESET Technology Alliance – inicjatywy, która zrzesza producentów do kompleksowej ochrony infrastruktury IT, a każdy z nich przechodzi rygorystyczne testy weryfikujące skuteczność, użyteczność i intuicyjność korzystania.

Dostawca zapewnia najszybsze i co unikalne – polskie wsparcie przez wyspecjalizowany zespół inżynierski.

Potrzebujesz wsparcia w podjęciu decycji?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Wsparcie

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE WEBINARIA

prowadzone przez naszego partnera, firmę XOPERO. Również w formie dedykowanych prezentacji 1:1.

tutaj link do aktualnych webinarów: https://xopero.com/pl/webinary/

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY ROZWIĄZAŃ

 • WSCHECHSTRONNOŚĆ – Produkty Xopero chronią zarówno obrazy dysków, bazy danych, pocztę, jak i lokalizacje sieciowe oraz wirtualne dyski – kończąc na pojedynczych plikach i folderach. Dzięki nim zabezpieczysz kompleksowo swoją infrastrukturę IT. Zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

 • CENTRALNE ZARZĄDZANIE – Xopero Managment Center to aplikacja, która daje możliwość zdalnego sterowania procesami backupu, zarządzania serwerami i komputerami. Umożliwia kontrolę całego środowiska informatycznego we wszystkich sferach przedsiębiorstwa z jednego miejsca

 • GWARANCJA DZIAŁANIA BIZNESU – Każde przedsiębiorstwo wymaga nie tylko zabezpieczenia danych, ale i szybkiego ich przywrócenia w przypadku awarii (tzw. Disaster recovery) co zapewni mu ciągłość działania. Xopero oferuje gruntowne zabezpieczenie środowiska biznesowego oraz natychmiastowe odzyskiwanie danych w przypadku awarii. Dzięki nowemu rozwiązaniom producenta jest to wykonywane 9x szybciej.

 • 8x SZYBSZY, POLSKI SUPPORT – Centrala firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Według badań producenta support Xopero jest 8x szybszy niż u konkurencji, 50% klientów otrzymuje odpowiedź w ciągu godziny, a 100% jest zadowolonych ze wsparcia. W pełni polskiego, co jest unikatowe na rynku. Klienci mają możliwość rozmowy z samymi twórcami produktów, dzięki czemu wdrożenia przebiegają szybko i sprawnie.

 • NOWOCZESNOŚĆ – Oprogramowanie dostosowane jest do dynamicznie zmieniającego się rynku, zapewniając kompleksowe bezpieczeństwo danych bez względu na miejsce przechowywania – lokalnie czy w chmurze. Producent chroni przed zagrożeniami między innymi endpointy, bazy danych, pocztę czy smartfony.

 • WIARYGODNOŚĆ – System spełnia wszystkie wymogi dotyczące przechowywania informacji, które są zapisane w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i polskim prawie. Przeszedł również wszystkie rygorystyczne testy skuteczności, użyteczności i wygody korzystania organizowane przez ESET, jednego z największych twórców antywirusów na świecie.

TECHNOLOGIA

 • SMART IMAGE BACKUP

  Błyskawiczny backup obrazu dysku i natychmiastowy backup przyrostowy

 • SMART VIRTUAL RECOVERY

  Obraz dysku jest traktowany jako maszyna wirtualna Xopero zapewnia dostęp do każdego komputera z dowolnego urządzenia. Proces trwa około 1 minuty.

 • SMART INDEPENDENT RESTORE

  Skuteczny sposób na odtworzenie obrazu na dyskach przenośnych (bare metal restore).

 • SMART VIRTUALIZATRION STICK (SVS)

  Obraz dysku jest dostępny dla użytkownika jako maszyna wirtualna na dyskach przenośnych. Procedura trwa kilka sekund, bez konieczności przywracania danych.

 • XOPERO IMAGE TOOL

  Narzędzie służące konwersji obrazu dysku RAW na VHD, VMDK, VHDX. Dzięki tej aplikacji dane można odtworzyć na popularnych wirtualizatorach.

PRODUKTY

XOPERO BACKUP & RESTORE

Wszechstronne rozwiązanie do backupu, zabezpieczania i odzyskiwania danych lokalnie. Wyspecjalizowana aplikacja chroni szczególnie wrażliwe dane i stanowi gwarancję ciągłości działalności informatycznej firmy. Oprogramowanie zawiera wszystkie potrzebne komponenty do realizacji zadania.

XOPERO QNAP APPLIANCE

Inteligentna aplikacja umożliwiająca zarządzanie procesami backupu i bezpieczne przechowywanie danych. Rozwiązanie dedykowane dla użytkowników serwerów QNAP NAP oraz sektora MŚP. W przypadku awarii XOPERO zapewnia odtworzenie wszystkich danych w ciągu zaledwie kilku minut.

XOPERO CLOUD ENDPOINT PROTECTION

Rozwiązanie zapewnia gruntowną ochronę całej sieci informatycznej przedsiębiorstwa w bezpiecznej chmurze. Aplikacja obejmuje swym działaniem wszystkie sfery firmy zaczynając od stacji roboczych i laptopów na smartfonach kończąc. Intuicyjny i kompleksowy system jest często wybierany przez klientów ze względu na łatwe wdrożenie i wysoką efektywność. Szczególnymi cechami Cloud Endpoint Protection jest szyfrowany backup mobilny, specjalistyczna ochrona wrażliwych danych, bezpieczna synchronizacja i współdzielenie oraz swobodne zarządzanie procesami backupowymi.

XOPERO PERSONAL CLOUD

Innowacyjny i inteligentny program, który tworzy backup do chmury. Dzięki temu rozwiązaniu można skutecznie chronić komputery, tablety i smartfony. Aplikacja może działać w zakresie całej firmy oraz w stosunku do pojedynczych urządzeń, czy plików. Dzięki zaawansowanej technologii dane są w pełni bezpieczne.

XOPERO CLOUD MANAGMENT

Narzędzie dedykowane partnerom i resellerom. Jedna platforma do zabezpieczania danych klientów, zarządzania polityką backupu i zarabiania. Błyskawiczny dostęp do urządzeń i zdarzeń. Możliwość zdalnego odzyskiwania i przywracania danych po awarii, bez wychodzenia z biura.

2019-02-20T09:53:52+00:00

Xopero

XOPERO SOFTWARE to największy polski producent systemów przywracania danych i rozwiązań do backupów. Najważniejszą zaletą oferowanej technologii jest wszechstronność działania w zakresie zabezpieczenia danych, [...]

2019-02-20T09:54:17+00:00

ESET

Globalny dostawca rozwiązań zabezpieczających serwery, stacje robocze i urządzenia mobilne. Sztandarowym produktem firmy ESET jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus. [...]

2019-02-20T09:54:44+00:00

WinMagic

WinMagic specjalizuje się wyłącznie w szyfrowaniu danych. Firma dostarcza najwyższej jakości rozwiązań szyfrujących. WinMagic ma swoich przedstawicieli w ponad 43 krajach. Z systemu korzysta [...]

2019-02-20T09:55:21+00:00

DESlock +

DESlock+ to oprogramowanie umożliwiające szyfrowanie całych powierzchni dysków twardych, wybranych nośników, plików, katalogów, a nawet konkretnych fragmentów tekstów. Integracja z MS Outlook pozwala na [...]

WSPARCIE

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie wyboru, zakupu lub wdrożenia?
Zadzwoń lub napisz do nas: