Kariera 2020-01-30T13:39:33+00:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW NA STANOWISKA:

Opis stanowiska:

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych
  • Instalacja oprogramowania
  • Diagnozowanie i usuwanie problemów sprzętowych lub programowych
  • Wsparcie w zakresie aplikacji biurowych i pocztowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń obejmujących wsparcie IT
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z grupy Windows
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Podstawowa znajomość Active Directory
  • Dobra znajomość sprzętu informatycznego
  • Podstawowa znajomość budowy sieci komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Poczucie humoru:)

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania Mac OS
  • Znajomość technologii VoIP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, bazującą na przyjaznych relacjach i empatii