Kariera 2021-10-18T12:25:33+00:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW NA STANOWISKA:

OPIS STANOWISKA:

  • Analiza potrzeb biznesowych Klienta
  • Wdrożenia systemów ERP firmy Comarch w szczególności Comarch ERP XL
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Wsparcie Klienta w obsłudze sprzętu i oprogramowania
  • Udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań w zakresie IT

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami klasy ERP
  • Dobra znajomość MS SQL Server
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Chęć do szkoleń i rozwoju
  • Współpraca i otwartość na nowe wyzwania
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej

Poszukujemy programisty do kilku projektów webowych w tym jeden między-narodowy.
Główne zadania dla osoby pracującej na tym stanowisku to dopisywanie nowych funkcjonalności jak i utrzymywanie istniejących.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie z technologią Angular
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywny)
  • Bardzo dobra znajomość CSS i HTML
  • Znajomość GIT
  • Umiejętność współpracowania w zespole

MILE WIDZIANE:

  • znajomość Docker
  • znajomość AngularJS
  • styczność z backendem napisanym w Microsoft .NET

Poszukiwany programista do międzynarodowego projektu web-owego, na kontrakt B2B min. pół roczny. Osoba na tym stanowisku dołączy do istniejącego już zespołu. Projektem jest platforma e-learnigowa, tworzona na rynek US. Zadaniem pracownika będzie zarówno tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejącego już kodu.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość .NET ASP Web Api
  • Dobra znajomość ASP.NET MVC
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Dobra znajomość ORM Nhibernate
  • Znajomość oprogramowania Visual Studio
  • Znajomość pracy z narzędziami CI (Jenkins) oraz GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę i swobodną komunikację