Kariera 2019-11-19T16:05:54+00:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW NA STANOWISKA:

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie serwisów WWW oraz e-commerce
  • Tworzenie stron i sklepów internetowych na podstawie indywidualnego projektu graficznego i/lub na podstawie gotowych szablonów
  • Współpraca przy wycenie realizacji

Wymagania:

  • Min 1 rok doświadczenia w tworzeniu stron i sklepów internetowych
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Precyzyjność, dokładność, zaangażowanie i samodzielność
  • Znajomość WordPress, WooCommerce
  • Umiejętność kodowania szablonów
  • Znajomość PHP
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • Znajomość dobrych praktyk UX/UI
  • Znajomość Technik Responsive Web Design (RWD)

Mile widziane:

  • Znajomość PHP i JS, w stopniu pozwalającym na pisanie własnych rozwiązań
  • Wiedza z zakresu zasad optymalizacji SEO
  • Znajomość tematu WordPress Avada
  • Znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Umiejętność tworzenia ładnych grafik i ilustracji do projektów komercyjnych (zdolności plastyczno- graficzne)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, bazującą na przyjaznych relacjach i empatii

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych
  • Instalacja oprogramowania
  • Diagnozowanie i usuwanie problemów sprzętowych lub programowych
  • Wsparcie w zakresie aplikacji biurowych i pocztowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń obejmujących wsparcie IT
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z grupy Windows
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Podstawowa znajomość Active Directory
  • Dobra znajomość sprzętu informatycznego
  • Podstawowa znajomość budowy sieci komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Poczucie humoru:)

  • Znajomość oprogramowania Mac OS
  • Znajomość technologii VoIP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Budowa i implementacja oprogramowania w technologii .NET w dużym stopniu współpracującego z oprogramowaniem firmy Comarch ERP
  • Opracowywanie architektury rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:
Doświadczenie w stosie technologicznym Microsoft dla aplikacji desktopowych: Doświadczenie w stosie technologicznym Microsoft dla aplikacji desktopowych:

  • .NET Framework 4.x
  • C# Windows Forms

  • Znajomość kontrolek systemowych Telerik/Devexpress/infragistics/inne
  • Praca przy programach Comarch ERP XL, Altum, Optima
  • Testy jenostkowe: NUnit/XUnit/inne
  • Znajomość SQL server – tworzenie zapytań, budowa bazy (polecenia DML, DDL, TCL)
  • Praca z GIT, dowolnym narzędziem Continous Integration
  • NET Core

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole, bazującą na przyjaznych relacjach i empatii
  • Prace z zastosowaniem metodyk zwinnych (SCRUM)