Kariera 2019-02-15T12:32:26+00:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW NA STANOWISKA:

Zakres obowiazków:

  • Wyszukiwanie i zgłaszanie problemów związanych z oprogramowaniem,
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz z wyników przeprowadzanych testów w poszczególnych projektach firmowych,
  • Tworzenie dokumentacji testowej (scenariuszy i przypadków testowych)
  • Przeprowadzanie testów aplikacji (m.in. funkcjonalnych, regresywnych, retestów)
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów i anaityków w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego,
  • Udział w tworzeniu, wdrażaniu i usprawnianiu procedur oraz środowiska testowego

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i kreatywność w działaniu

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Podstawowa znajomość SQL umożliwiająca wsparcie testów
  • Znajomość narzędzi JIRA, TFS, REDMINE
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach naszej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pracę z innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Samodzielność i możliwość zdobywania nowego doświadczenia
  • Prace z zastosowaniem metodyk zwinnych (SCRUM)
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TENEG SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 51 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb biznesowych Klienta
  • Wdrożenia systemów ERP firmy Comarch w szczególności Comarch ERP XL
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Wsparcie Klienta w obsłudze sprzętu i oprogramowania
  • Udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań w zakresie IT

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami klasy ERP
  • Dobra znajomość MS SQL Server
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Chęć do udziału w szkoleniach i rozwoju
  • Współpraca i otwartość na nowe wyzwania
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej