Kariera 2020-08-21T16:25:30+00:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW NA STANOWISKA:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i podatkowym, księgowanie dokumentów
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego
  • Nadzorowanie płatności, bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków

Wymagania:

  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość podstaw księgowości: książka przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność

Mile widziane:

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju w ramach naszej organizacji
  • Pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Kartę MultiSport

  • zarządzanie zespołami wdrożeniowców (Comarch Optima i Comarch XL)
  • zarządzanie projektami
  • przydzielanie osób do konkretnych projektów
  • rozliczanie projektów / rozliczanie pracowników
  • szkolenia osób / mentoring
  • odpowiedzialność za targety zespołowe/projektowe/wyniki sprzedażowe indywidualne i zespołowe
  • rozwiązywanie problemów klientów / pracowników
  • ostatnia linia wsparcia
  • reprezentowanie firmy
  • praca na wewnętrznym systemie
  • raportowanie tygodniowe postępów / wyników
  • identyfikowanie problemów

Wymagania:

  • 2-5 lat doświadczenia
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem / projektami (min. 2-3 lata) / produkcji / handlu / księgowości
  • rozumienie biznesu / nastawienie na cel / holistyczne myślenie
  • znajomość programu Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima
  • podstawy księgowości / rachunkowości

Zapewniamy:

  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Premię do wynagrodzenia
  • Telefon/ komputer/ samochód