Warsztaty Synology

Miło nam poinformować o uczestnictwie w pierwszych w Polsce warsztatach jednego z liderów wśród producentów macierzy dla domu i firm – Synology, na których mogliśmy zgłębić naszą wiedzę techniczną oraz poznać nowe rozwiązania i najlepsze praktyki z pierwszej ręki.

Na warsztatach byli także partnerzy Synology, min Kingston prezentujący bardzo ciekawe rozwiązania dysków SSD 1TB dedykowanych do pamięci masowych czy najbezpieczniejsze pendrivy, z kodowaniem i szyfrowaniem sprzętowym dla osób dbających o bezpieczeństwo danych. Firma D-Link zaprezentowała bardzo ciekawy i prosty system inteligentnego domu, dla osób prywatnych i małych domów. Była także firma Seagate, ze specjalistami z którymi można było porozmawiać na tematy techniczne i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji w dziedzinie pamięci masowych i oczywiście bezpieczeństwie danych.

Najciekawszą częścią całych warsztatów była możliwość porozmawiania ze specjalistą technicznym Synology o samodzielnym rozwiązywaniu problemów – od najprostszych jak np. – powolny transfer aż po diagnozę uszkodzenia płyty głównej.

Kolejnej warsztaty już niebawem – nie możemy się doczekać 🙂

2017-02-14T16:24:43+00:00 Czerwiec 8th, 2016|Kontrola dostępu, Poradniki, szkolenia, Wszystkie|

Zostaw komentarz

Ładowanie zabezpieczeń...