Nowości w monitoringu CCTV – rozwiązania IPOX. Dobra jakość za rozsądną cenę

Kamery IPOX

Dobra jakość za rozsądną cenę.
Do naszej oferty włączyliśmy kolejnego producenta kamer – IPOX, charakteryzują się one dobrą jakością w porównaniu do ceny.
Firma IPOX powstała w 2012 i zaczynała od kamer analogowych, a dziś tworzy kolejną linię produktów kamer cyfrowych.

Nikogo nie dziwi automatyczne dodawanie kamer do rejestratora, natomiast IPOX poradzi sobie nawet jeśli kamera ma całkowicie niezgodne klasy sieciowe kamer – rejestratory automatycznie nadadzą kamerze właściwy adres. Tak tak, rejestratory NVR marki IPOX posiadają własny serwer DHCP dzięki któremu cały proces jest banalnie prosty.

Gdzie polecamy produkty IPOX – zwłaszcza dla małych instalacji (domy, sklepy, małe i średnie firmy) dla nich mamy serię kamer dedykowanych to tego typu zastosowań, które także poradzą sobie w dużych instalacjach powyżej 32 kamer.

IPOX to także producent przełączników sieciowych (switch-y) dedykowanych do instalacji CCTV. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu przełączanego trybu, możemy uzyskać odległość instalacji kamer nawet do 300m przy zachowaniu jakości 25 klatek/s dla kamery 4Mpx!
Przełączników tych można użyć z dowolnymi kamerami, a w dodatku switche te posiadają dedykowane porty np. 4 porty na kamery, 1 port do NVR, 1 port do sieci lokalnej – co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Nawet switch 4 portowy może być wyposażony od razu w link do połączenia światłowodem, dzięki czemu wykonamy połączenie na naprawdę dalekich odległościach.

IPOX obecnie proponuje dwie linie produktowe:
– PRO – stabilne i niezawodne – do większych instalacji – kamery te posiadają wszystkie niezbędne funkcje w tego typu instalacjach,
– ECO – do małych i średnich instalacji (sklep, dom itp.) – kamery te posiadają bardzo ciekawe funkcje, których nie ma w serii PRO, np. możliwość strumieniowania prosto do internetu, np. YouTube, można także użyć innych serwerów.
A za chwilę pojawi się jeszcze 3cia linia – Lite – będzie rozwiązaniem pośrednim między PRO i ECO. Linia ta będzie miała sporo nowych rozwiązań, których nie ma w PRO, a są w ECO ale będą poprawione i dodatkowo całkiem nowe funkcje – jakie – jeszcze nie zdradzimy J

A poniżej test odporności kamery kopułkowej o klasie IK10, wykonany przez naszego Kierownika działu informatycznego:

Sprawdź naszą ofertę monitoringu: https://teneg.pl/serwis/monitoring

2017-02-14T16:24:40+00:00 Marzec 14th, 2016|Monitoring, Poradniki, szkolenia, Wszystkie|

Zostaw komentarz

Ładowanie zabezpieczeń...