Wycena instalacji monitoringu 2018-03-29T12:38:57+02:00

Wycena instalacji monitoringu CCTV

Proces wdrożenia systemu monitoringu w firmie to nie tylko sam zakup sprzętu. Można wręcz powiedzieć, iż same kamery to jedynie niewielki ułamek całej instalacji. Chcąc zainstalować monitoring trzeba uwzględnić szereg różnych kwestii, które są kluczowymi składowymi całości systemu.

Jeśli chcesz samodzielnie wybrać i kupić sprzęt monitoringu CCTV, odwiedź nasz sklep internetowy

Z czego składa się system monitoringu?

Bardzo istotnym elementem całości systemu jest wykonanie odpowiedniego okablowania, a często także położenie nowych tras kablowych. Poprawne wykonanie takiej instalacji to jeden z kluczowych elementów systemu monitoringu. W przypadku, gdy trasy kablowe, takie jak rurki elektryczne, listwy instalacyjne, koryta instalacyjne (spotykane najczęściej w zakładach produkcyjnych i sklepach wielkopowierzchniowych) już istnieją, wykonanie instalacji jest mniej czasochłonne.

Kolejnym dość istotnym elementem systemu jest rejestrator oraz przestrzeń do przechowywania danych, czyli dysk twardy. Obecnie rejestratory umożliwiają montaż od 1 do 4 dysków twardych już nawet do 10TB na jeden dysk.

Budując system monitoringu nie możemy zapomnieć o miejscu montażu rejestratora. Jest to miejsce do którego sprowadzone zostaną wszystkie przewody od kamer. Najlepszym zatem wyjściem jest zebranie całości w dedykowanej szafie teleinformatycznej, dzięki czemu zachowamy porządek w całości instalacji oraz ograniczymy do niej dostęp osobom nieupoważnionym.

Gdzie umieścić kamery?

Wybierając miejsca montażu kamer należy skupić się głównie na potrzebie jakie mają one realizować. Wybierając zatem miejsce zawieszenia kamer zadajmy sobie pytania: „co chcemy monitorować?”, „zapis jakich zdarzeń nas interesuje?”.

Formularz wyceny instalacji monitoringu CCTV

Uzupełnij poniższe pola w celu uzyskania orientacyjnych kosztów instalacji systemu monitoringu. Wycena zostanie wysłana na podany adres email. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

4

5

Podaj swój adres email na, który wyślemy wycenę.

6

Podaj swój numer telefonu aby nasz specjalista mógł się z Tobą skontaktować w celu jej potwierdzenia, pomocy w doborze najlepszego rozwiązania lub przedstawienia indywidualnej wyceny.

7

8

Odbierz email z wyceną!

Sprawdź ofertę instalacji systemów monitoringu CCTV

Oferta monitoringu CCTV

WSPARCIE

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie wyboru, zakupu lub montażu monitoringu?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Podczas pierwszego spotkania bezpłatnie wykonamy analizę i niezbędne pomiary.